Заспявай_мне_песню ( Беларусь)

Заспявай_мне_песню ( Беларусь)

@Сергей Можаровский

Russian synth-pop, nocturnal minor-key hook, symphonic string swells, piano arpeggios, analog pad drones, gated snare, sub-bass pulse, wide stereo choir pads, female breathy lead, stacked backing vocals, plate reverb, tape saturation, sidechain pumping, 126 BPM, bittersweet nostalgia

92 25.06.2026
0:00
05:02

Текст песни

ЗаспявАй мне песню ЗаспявАй мне тУю Каб гаИла рАны, Каб здымАла боль Ды халОдным рАннем ЛИпа векавАя Шэптам зутишАе ДОрыць супакОй Ды халОдным рАннем ЛИпа векавАя Шэптам зутишАе ДОрыць супакОй ЗаспявАй мне песню, ты на рОднай мОве, Як матУля, тИха песню заспявАй. И пад гхЭту песню успОм-ни-ца былОе, РОдная старОнка и ра-дзИмы край. И пад гхЭту песню успОм-ни-ца былОе, РОдная старОнка и ра-дзИмы край. Заспявай мне песню, каб кранУла сэрца, Каб кранУла штосьти у маЁй душЫ. Каб яна спявАла и ляцЕла птУшкай У далЁка- блИзки край мне дарахгИ. Каб яна спявАла и ляцЕла птУшкай У далЁка- блИзки край мне дарахгИ. ЗаспявАй пра дОлю, што матУля прОсиць, хгалавУ схилИушы, для дзяцЕй сваИх. И як тАтка з рАнку трАвы упОли кОсиць, И пра дУмы усЭрцы кОжнага из их. И як тАтка з рАнку трАвы упОли кОсиць, И пра дУмы усЭрцы кОжнага из их. ЗаспявАй былОе каб маглА я успОмнiць, Як квитнЕў вяснОю наш пахУчы сад. ЗаспявАй пра то-е, душу што трывОжыць, И паслУхаць пЕсню кОжны быў бы рад. ЗаспявАй пра то-е, душу што трывОжыць, И паслУхаць пЕсню кОжны быў бы рад. ЗаспявАй мне песню ЗаспявАй мне тУю Каб гхаИла рАны, Каб здымАла боль Ды халОдным рАннем ЛИпа векавАя Шэптам зутишАе ДОрыць супакОй Ды халОдным рАннем ЛИпа векавАя Шэптам зутишАе ДОрыць супакОй

Комментарии (0)

Войдите, чтобы комментировать

Войти